Ponuky práce | elektrotechnici.sk

Kariéra elektrotechnika?

Ponuky práce z oblasti elektrotechniky a energetiky. Voľné pracovné miesta pre elektrotechnikov, elektrikárov, elektroinštalatérov, energetikov, montérov elektrických rozvodov.

ELEKTROTECHNIK - SENEC

Grafton Recruitment Slovakia s.r.o.
4-26-23696/JA

Ponuka práce Slovenská republika

Práca v regióne

Ponuka práce Elektrotechnik

Práca na pozícii

Náplň práce

  • Využite príležitosť pracovať ako ELEKTROTECHNIK. Klient zváži ABSOLVENTOV, ktorých na pozíciu rád zaučí.Vašou náplňou práce bude:- Mechanická a elektrická montáž strojov - Kontrola kvality prebratého materiálu- Nájdenie a odstránenie chýb- Testovanie stroja pre zákaznícke návštevyPRACOVNÁ DOBA: Pondelok-Piatok od 7:00 do 15:30 hod.ZABEZPEČENÁ Autobusová doprava z Pezinka

Požiadavky na zamestnanca

  • Kandidát by mal spĺňať nasledujúce kritéria:- Vzdelanie TECHNICKÉHO ZAMERANIA- Predchádzajúca prax v oblasti výroby VÝHODOU- Platné oprávnenie na prácu s elektrotechnikou - §21 VÝHODOU- Vodičský preukaz skupiny BVýkon práce je v priemyselnom parku v Senci a je nutné mať k dispozícii auto, aby sa zamestnanec mohol dopraviť do/z práce.

Výhody a ďalšie informácie

  • Spoločnosť Vám ponúka zaujímavý balíček benefitov:- Zabezpečený pitný režim- Ovocný deň každú stredu- Ročný bonus- Refferal bonus- Zabezpečená autobusová doprava - Vianočný večierok

Ďalšie informácie o pracovnej pozícii

Pracovný pomer: Hlavný pracovný pomer
Druh mzdy: Iná / dohodou
Ponuka uverejnená dňa: 08.07.2018
ID ponuky práce: 565118

Grafton Recruitment Slovakia s.r.o.

Grafton Recruitment Slovakia, s.r.o.
Námestie SNP 1
811 06 Bratislava 1

alebo


Obchodná 19
811 06 Bratislava

Jaslovská Andrea
andrea.jaslovska@grafton.sk
02-59 208 111 / 02-59 208 122-práca v UK

O spoločnosti Grafton Recruitment Slovakia s.r.o.

Grafton Recruitment – Váš partner pri hľadaní práce Hľadáte novú prácu? Chcete nájsť stále zamestnanie alebo brigádu? Nie ste si istí ako správne napísať životopis (CV)? Čo je dôležité vedieť na pracovnom pohovore alebo výberovom konaní? Aké je Vaše uplatnenie na trhu práce? Spoločnosť Grafton Recruitment Slovakia, svetovo uznávaný poskytovateľ personálnych služieb a sprostredkovania práce, je personálno-poradenská agentúra so širokou pôsobnosťou. V oblasti sprostredkovania práce ponúkame stále zamestnanie, dočasné úväzky, brigády, ale aj prácu v zahraničí, najmä v Anglicku a Írsku. Zameriavame sa najmä na ponuky práce v nasledujúcich odboroch: Finance, Banking&Accounting; Technologies–Engineering; Construction&Real Estate; IT&Telco; HR, Office Services&Law; Business Support Centers; Sales&Marketing; Temporary Staffing&Industrial Placements; International Division; Pharmaceutical; Catering&Hospitality and Blue Collars. Okrem pracovných ponúk Vám poradíme ako napísať životopis, sprievodný list alebo ako sa pripraviť na pohovor. Medzi naše služby patrí tiež personálna inzercia na mieru, testovanie kandidátov, Assesment Centres, personálne a mzdové vedenie, konzultácie v oblasti ľudských zdrojov a Outplacement. Záleží nám na kvalite a snažíme sa na trhu sprostredkovania práce a personálneho poradenstva ponúknuť maximálne profesionálny servis. Práve preto sme implementovali systém riadenia kvality ISO 9001 uznávaný aj v Európe. Grafton Recruitment, ktorý bol založený v roku 1982, zaznamenal významný nárast v posledných piatich rokoch. So 76 pobočkami v 19 krajinách sveta, naša pobočková sieť poskytuje schopnosť byť bližšie klientom a naši konzultanti majú znalosť lokálneho aj medzinárodného trhu (Belgium, Chile, China, Czech Republic, France, Greece, Hong Kong, Hungary, Ireland, Lithuania, Poland, Portugal, Romania, Russia, Singapore, Slovakia, Spain, Turkey, UAE, UK).

Grafton Recruitment Slovakia s.r.o.

Partnerské servery

Práca, diskusie, popisy profesií, spravodajstvo a iné!

našapráca.sk

našeplaty.sk

informatici.sk

obchodníci.sk

môjslovník.sk

biocesta.sk

Slovník cudzích slov

Nerozumiete niektorému slovu alebo skratke? Pozrite sa do slovníka:

    

môjslovník.sk
cudzie slová online